Pronájem zrekonstruovaného 3+1, 112 m2, Praha 5 – Smíchov, ul. Na Skalce

Pronájem zrekonstruovaného 3+1, 112 m2, Praha 5 – Smíchov, ul. Na Skalce.

Bytový dům se nachází nedaleko centra Smíchova, 500 m chůze parkem ke vstupu do metra Na Knížecí nebo 2 zastávky busem, zastávka Santoška je 150 m od domu. Ulice je klidná, dům leží na jejím počátku, naproti Sadům Na Skalce. V sadech se nachází množství vzrostlých stromů a atmosféru dotváří jezírko, vodopád, altánek nebo sochy. Veškerá občanská vybavenost se nachází v nejbližším okolí.

Světlý byt se nachází ve 2. patře domu bez výtahu; sestává ze 3 pokojů, kuchyně, chodby, koupelny, WC a komory. K dispozici je sklep 3 m2 v 1. PP domu.

Z chodby domu se vstupuje do předsíně. Z předsíně je vstup do všech místností bytu kromě rohového pokoje, který je přístupný přes kuchyň a druhý pokoj. Výhledy jsou na východ do parku, jih a západ.

Kuchyňská linka je vybavena dřezem, digestoří a elektrickým sporákem s troubou. V koupelně je sprcha, umyvadlo a kombinovaný topný žebřík. Samostatné WC je vybaveno závěsnou mísou.

Okna jsou špaletová, nová, s vnějším izolačním dvojsklem. Podlahy: parkety, plovoucí podlaha, dlažba.
Vytápění a teplá voda jsou zajištěny plynovým kotlem, který se nachází v komoře.

Nabídkové řízení s elektronickou aukcí na internetove drazby cz, kde jsou uvedeny i podmínky pro účast v aukci.
Účastnit aukce se mohou pouze fyzické osoby – občané ČR nebo občané států EU, občané Lichtenštejnska, Švýcarska, Norska či Islandu nebo Spojeného království Velké Británie a Severního Irska (více v aukční kartě).

Byt není určen pro krátkodobé podnájmy. Počátek nájmu od 1.12.2019, minimální doba 3 roky.

Lhůta pro podání přihlášek začíná v pondělí 9.9..2019 a končí ve středu 9.9..2019 v 18:00 hodin.

Prohlídky: úterý 17.9.2019 a středa 2.10.2019 17:00 - 18:00