Řadový RD 180m2, 3+1, terasa, zahrada; Praha 10- Záběhlice, ul.Fialková, klidná lokalita, zařízeno

Nonstop servis naší kanceláře pro zájemce o pronájem tohoto řadového rodinného domu. Majitelem tohoto domu je seriózní, prověřený pronajímatel, se kterým dlouhodobě spolupracujeme.

Jedná se o dlouhodobý pronájem nábytkem a spotřebiči zařízeného řadového rodinného domu (popř. je možné dům pronajmout i částečně nezařízený volně stojícím nábytkem a spotřebiči) po právě dokončené renovaci: nová koupelna, nové podlahové krytiny v celém domě, nové dveře u skoro kompletně všech místností + nové vstupní dveře do domu (z ulice i ze zahrady).

K domu přísluší udržovaná zahrada, posezení na vydlážděné terase cca. 20m2 (k disposici novému nájemci je i nový zahradní nábytek), která je součástí zahrady a oplocená předzahrada v části s orientací do ulice. Lokace domu je výhodná svou klidnou polohou v zástavbě okolních rodinných domů a vil plné zeleně okolních parků, v oblíbené lokalitě Prahy 10 - Záběhlic (Zahradního Města), v blízkosti obchodního centra Cíl se supermarketem, restauracemi kavárnami, poštou, poliklinikou a také nedalekého zábavního centra Park Hostivař včetně Multikina a další plnou občanskou vybaveností; dopravní dostupnost 4-5 minut chůze zastávka busu (5 minut jízdy Metro Skalka) nebo také 4-5 minut chůze zastávka tramvaje - do 30 minut jízdy tramvají je poté dostupné centrum.

Dům sestává ze 2 nadzemních a 1 podzemního podlaží propojených schodišti.

V přízemí se nachází obývací pokoj, kuchyň, komora s regály, samostatná toaleta a vstupní dveře na schodiště vedoucí do sklepa.

V 1. patře jsou 2 pokoje využitelné jako ložnice, druhá samostatná toaleta a nová koupelna s masážním sprchovým koutem (z koupelny se dveřmi dále vstupuje na schodiště vedoucí na půdu).

V podzemní podlaží domu (cca. 40m2) je dostatek úložného prostoru pro uskladnění sezónních věcí, sekačky apod., dále je zde umístěn plynový kotel, ohřívající vodu pro celý dům, a dále je zde připojena pračka.

Vybavení domu spotřebiči: v kuchyni kombinovaný sporák (plynová varná deska s el. troubou), lednice s mrazákem, myčka, mikrovlnka. Vybavení nábytkem dle fotografií je plně k disposici, popř. je možné dle domluvy, při dlouhodobém úmyslu pronájmu, nábytek částečně nevyužít.

Služby (voda, odvoz odpadu) a spotřeba el. energie a plynu budou hrazeny zálohově a poté vyúčtovány - dle minulých spotřeb cca. 4.500,-Kč. Dům je volný ihned, nejpozději k 1.12.2019. Prohlídky jsou možné již nyní.

All Five Fingers

náměstí T. G. Masaryka 2392/17, Břeclav, 690 02