RD Újezd nad Lesy, výhodná investice

Dovolujeme si vám nabídnout RD před rekonstrukcí ve vilových zástavbách, typických pro Újezd, ul. Lomecká. Dům je dvoupatrový, užitná plocha činí 90m2 a nabízí velkorysou zahradu o velikosti 485m2. Pár set metrů od domu se nachází dětské hřiště a začíná krásný Přírodní Klánovický park, který vybízí ke sportu i odpočinku.

Umístění domu nabízí výbornou dopravní dostupnost do centra Prahy, metro Černý Most (linka B) je vzdálena 12min. autem. Možnost využití MHD včetně vlakového spojení. Veškerá občanská vybavenost v místě.

Dispozičně se jedná o 3+1, které lze přestavět dle individuálních požadavků nového majitele. V prvním patře se nachází vstupní chodba, koupelna s WC, oddělená kuchyň se vstupem na zahradu a obývací pokoj.
Ve druhém patře jsou další dva oddělené pokoje.

Rodinný dům se nachází v klidné vilové zástavbě, je napojen na dálkový vodovod, ale taktéž nabízí vlastní studnu na pozemku.
Tato nabídka je vhodná jak pro finální zájemce o bydlení, kde rádi pomůžeme s financováním, přestavbou, stejně jako investiční příležitost s možností rekonstrukce, předělání na byt. jednotky a následným prodejem.

Lze financovat Hypoúvěrem Modré pyramidy např. s použitím vlastních zdrojů 1 390 000,- Kč a měsíční splátkou 22 522,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Bidli reality, a.s.

Jindřišská 17, Praha 1, 110 00