Skvělý a prostorný byt, Libeň

Nabízíme nadstandardní byt, a to velikostí, výbavou i vzhledem. Pěkný a prostorný byt je dispozičně řešen jako 3+kk + jídelna (100 m2) + balkon 5 m2 a sklepní prostor 4 m2. Bytová jednotka se nachází v 3. NP cihlového domu

Interiér je dispozičně dobře logicky rozdělen. Zajímavé je řešení moderní a pěkné kuchyně s velkou jídelnou uprostřed bytu.

Kuchyně je zakázková, moderní, vzhledově jednoduchá, čistá, černobílá se všemi potřebnými spotřebiči, mnoha úložnými prostorami a ostrůvkem, na němž je indukční deska s grilem. V jídelně zaujme nápad současného majitele umístit sem nadstandardně velký stůl, na který se toho hodně vejde a usadí se pohodlně 8 lidí.

Obývací pokoj má 21 m2. Lze tudy vyjít na balkon. Ten je orientován k jihu. Místnost je vybavena klimatizační jednotkou.Ta je nainstalována i v ložnici.

Výdaje na bydlení jsou na překvapivě nízké úrovni za tak velký byt. Platby spojené s provozem, spotřebou a údržbou jsou 3500,-Kč/měs, nepočítaje spotřebu elektřiny, která je hodně individuálním výdajem. Dům má navíc na svém účtu našetřenou slušnou sumu pro budoucí výdaje.

Sousedské vztahy hodnotí majitelé jako velmi klidné, slušné a bezproblémové. Parkování je na vyhrazeném parkovišti pouze pro tento dům, takže žádné zvláštní problémy majitelé nemají. Úklid provádí pověřená firma 2x týdně v dobré kvalitě. V objektu je zřízena noční ostraha. Vstup do objektu je na čip a pod kamerami. K bytu náleží sklepní koje (cca 4 m2). V bytě je instalováno EZS s pohybovými a zvukovými čidly, ve vchodě je kolárna. Vytápěno dálkovým horkovodem. Kolaudováno v r. 2006.

RE/MAX 4 you II.

Sokolovská 270/201, Praha 9 , 190 00