Útulný světlý byt po rekonstrukci na Břevnově

Nabízíme k prodeji světlý zrekonstruovaný velmi dobře dispozičně řešený byt o velikosti 1+kk (31m2) ve 4. patře zatepleného a revitalizovaného činžovního domu ve vyhledávané lokalitě Prahy 6 Břevnova.
Orientace bytu na východní stranu s výhledem na Petřínskou rozhlednu.
Bytu dominuje prostorný pokoj s kuchyňským koutem a patrem na spaní. Celková rekonstrukce zahrnovala taktéž instalaci nových rozvodů elektřiny, plynu, vody a odpadů . Byt je částečně vybavený – velká vestavěná skříň a patro na spaní, kuchyňská linka na míru (nadstandardně velké skříňky s kvalitním kováním a tlumiči dorazu) včetně spotřebičů (kombinovaný sporák, odsavač par, kombinovaná chladnička), italské obklady, LED osvětlení, jídelní stůl zakázkové výroby a židle. Součástí oknem větratelné koupelny je elegantní hranaté umyvadlo, akrylátová rohová vana, WC, obklady a dlažba Fineza a plynový průtokový ohřívač vody JUNKERS miniMAX s LCD displejem. Byt je vytápěn plynovým topidlem typu WAF.
K bytu náleží taktéž sklepní kóje o velikosti 4 m2. Navíc lze využívat lodžii (společnou pro jedno patro – 4 byty). V domě není výtah.
Dům je součástí dnes již legendárního prvního pražského sídliště realizovaného z veřejných prostředků obce pražské, jehož výstavba započala v roce 1936 a pokračovala až do 50. let, v rámci výstavby podle netradičně pojatého regulačního plánu, který vypracoval arch. Ladislav Machoň. Celkové architektonické řešení této části Břevnova je více než uspokojivé a výsledný celek se plně integruje do města. Domy mají příjemné odstupy a součástí je i občanská vybavenost včetně několika MŠ a ZŠ, polikliniky, pošty, restaurací a mnoha obchodů.
Okolí je plné zeleně a nabízí taktéž bohaté sportovní vyžití.. V docházkové vzdálenosti se nachází park Kajetánka, Břevnovský klášter, koupaliště Petynka, Strahov, park Ladronka, obora Hvězda či Pražský hrad.
Vynikající je též dopravní dostupnost ať už se jedná o MHD - před domem autobusová zastávka BUS linky 180 Kajetánka s cílovou stanicí Dejvická (metro A), tramvajová zastávka Marjánka linek 22 a 25 pak vzdálena pouze 5 minut chůze, nebo dostupnost autem s blízkým napojením na tunel Blanka, Strahovský tunel či Městský okruh. Letiště Václava Havla je vzdáleno 15 min. jízdy autem.
Byt je velmi vhodný i na pronájem a tedy zajímavou investicí pro případného investora.

CENTURY 21 Tandem

Perlová 3, Praha 1, 110 00