Velkorysý byt 3+1 Vinohradská, Praha 2

Představuji Vám prostorově velkorysý byt 3+1 o velikosti 115 m2 ve 3. nadzemním podlaží domu na Vinohradské ulici, ve spodní části pražských Vinohrad. Byt nabízím v původním stavu a doporučuji k rekonstrukci.
Jakmile vstoupíte a ucítíte atmosféru tohoto prostoru, jistě Vám fantazie začne pracovat naplno a vytvářet si představu o budoucí podobě tohoto bytu. Nemáte-li vizuální představivost, nevadí! Nechte se inspirovat návrhem, který pro Vás připravil náš architekt a vtiskl tak starému bytu zcela novou podobu.
Automobil pro život na tomto místě Královských Vinohrad možná rádi oželíte. Pěšky se dostane všude velmi snadno (10 minut na Václavské náměstí), pro delší trasu využijete tramvaj, která má zastávku u domu nebo nedaleké metro.
Moderní kavárny na každém rohu, stylové restaurace, každá s vlastním kouzlem, jsou vždy nablízku. Je libo příjemnou procházku? Rozlehlé Riegrovy sady nebo Sady Svatopluka Čecha jsou doslova, co by kamenem dohodil.
Dvě minuty od domu se nachází Vinohradský pavilon, bývalá Vinohradská tržnice, v níž nyní naleznete nákupní galerii interiérového designu s kavárnou. V těchto unikátních, citlivě zrekonstruovaných prostorách naleznete dokonalou oázu pro víkendové nákupy doplňků do bytu i stylovou snídani.
Máte rádi divadlo? To Vinohradské je vzdálené 5 minut chůze od bytu. V historické budově Národního domu na Vinohradech se pak celou zimní sezónu konají plesy a jiné kulturní akce a sídlí zde taneční škola. I pro sportovce je v okolí velmi široká nabídka vyžití od studia jógy až po několik fitness center.
Srdečně Vás zvu na prohlídku, abyste měli možnost nasát kouzlo tohoto krásného prostoru.

RE/MAX G8 Reality

Rohanské nábřeží 678/27, Praha 8 - Karlín, 186 00