Vysoce Reprezentativní byt 3+1, 110m2, u Karlova mostu s výhledem na Karlův most a Pražský hrad

Pro sjednání prohlídky nebo zjištění dalších informací nebo kompletní fotogalerii nás kontaktujte telefonicky, nebo nejlépe formou SMS ve tvaru "BYT SEMINÁŘ" ozveme se co nejdříve zpět. Zprostředkujeme Vám pronájem krásného, vysoce reprezentativního bytu kategorie 3+1, situovaného do 2. patra cihlového historického domu v ulici U Lužického semináře, jen několik kroků od Karlova Mostu.
Z bytu je přímý výhled na Karlův most a Pražský hrad, Vltavu, Malou Stranu, Staré Město i Národní divadlo. Jen několik kroků je stanice metra A a tramvají "Malostranská".
Byt o velikosti 110m2 je realizován jako 3+1 (obývací síň, kuchyň, 2 x ložnice, koupelna s vanou a toaletou + komora + samostatné wc). Byt byl zrekonstruován velice citlivě a kvalitně a s ohledem na zachování kouzla architektury bytů někdejší Malé Strany.
Byt je zařízen krásným starožitným - dobovým -nábytkem jako na fotografiích. V komoře je plynový kotel, zajišťující vytápění bytu a ohřev vody. Na podlahách jsou parkety a dlažba. Radiátory jsou ozdobné-litinové. V bytě jsou Vám k dispozici spotřebiče Miele ( pračka, sušička, myčka, lednice s mrazákem) a Siemens (elektrická trouba a mikrovlnka). V celém bytě je Sound system Bose s několika směry, k dispozici je ADSL připojení, TV se SAT, byt je kompletně zabezpečen a napojen na PCO. K dispozici je na patře ještě komora (první sklep) a v přízemí domu pak druhý a třetí sklep. Jeden ze sklepů je bezbariérově přístupný z druhé ulice (výhodné pro kola či kočárek). Velmi nízké provozní náklady. Parkování na ulici. Tento krásný byt Vám velice doporučujeme. Pro sjednání prohlídky nebo zjištění dalších informací nebo kompletní fotogalerii nás kontaktujte telefonicky, nebo nejlépe formou SMS ve tvaru "BYT SEMINÁŘ" ozveme se co nejdříve zpět.

HANNES.CZ

Řehořova 997/12, Praha 3 - Žižkov, 130 00