Byt 2 + 1, 70 m2 Prostějov

Cihlový byt 2 + 1, družstevní vlastnictví, Prostějov Byt 2 + 1 o celkové výměře 70 m2 na ulici Vodní v Prostějově. Orientace bytu na jih a sever.
Dům se nachází v bezprostřední blízkosti centra města, je snadno přístupný. Před domem je dostatek parkovacího místa.
Čtyřpodlažní cihlový dům je po částečné rekonstrukci, v rámci které byly provedeny nové rozvody vody, plastová okna v zadní části domu, vstupní dveře a nová fasáda.
Byt se nachází ve 3. NP a je v původním stavu. Předsíň nabízí dostatek místa pro ukládání věcí. Kuchyň o velikosti 9,2 m2 a samostatná spižírna jsou orientovány na sever. Koupelna se zabudovanou vanou je společná s WC. Obytné pokoje mají stejnou podlahovou plochu 21 m2, podlahu v jednom z pokojů tvoří parkety v dobrém stavu. Dveře v bytě jsou původní, stylově vhodné do bytu tohoto druhu. Celý byt je vzdušný a světlý. Balkon orientovaný na severní stranu do dvora a přístupný z chodby, je společný, lze jej využít př. k sušení prádla.
K bytu náleží i samostatný zděný sklep o velikosti 6 m2. Součástí nemovitosti je i vydlážděný dvorek za domem ke společnému využití všech obyvatel domu.
Dům i jeho okolí je pečlivě udržováno. Úklid zajišťuje úklidová firma. V blízkosti domu se nachází dostatek zeleně, městský rybník a rozlehlý park. Poloha bytu, jeho velikost a dispozice splňuje požadavky pohodlného bydlení. Byt je volný ihned k nastěhování.
Průkaz energetické náročnosti budov je k dispozici. Žádaná lokalita s kompletní občanskou vybaveností.

RealHypo

Olomoucká 1a, Prostějov, 79601