Prodej velkorysého RD v Dolních Jirčanech

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme novostavbu rodinného domu z roku 2016. Velkorysý dům o užitné ploše 340 m2 (z toho 25 m2 garáž) je umístěn na parcele o ploše 1122 m2 v klidné části obce Psáry – Dolní Jirčany. Komfortně řešená dispozice 6+1 s hygienickým a technickým zázemím se nachází ve dvou nadzemních podlažích.
V přízemí domu je prostorný obývák, na který navazuje kvalitně vybavená kuchyň s komorou. Z prostorné předsíně se vstupuje do pracovny, koupelny se sprchovým koutem a samostatnou toaletou a dále je zde i šatna s množstvím úložných prostor. Po otevřených schodech se jde do prvního patra, kde jsou tři velké ložnice a jeden dětský pokoj, dále koupelna s rohovou masážní vanou, samostatná toaleta, a ještě další koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Tento počet pokojů a tři prostorné koupelny zajistí dostatek soukromí všem členům domácnosti. Výhodou nemovitosti jsou nízké provozní náklady. Vytápění zajišťuje tepelné čerpadlo vzduch voda (ještě v záruční době)a podlahové topení pod dlažbou. Příjemnou atmosféru zimních večerů vykouzlí krbová kamna v obývacím pokoji. Ochlazení nejen v letních vedrech dodají klimatizační jednotky umístěné v 2.NP. Velkou výhodou je vlastní vrtaná studna (30m) na pozemku - zdroj vody. Obecní vodovod by měl být dokončen v zimě 2019. Plyn je přiveden na pozemek, dům není připojen. U nemovitosti je vybudovaná jímka 12 m3 spolu s čtyřkomorovou čističkou odpadních vod. Dům má přípravu na instalaci solárních panelů a také pro další kuchyňskou linku ve 2.NP. Pozemek kolem domu ještě není upraven, umožňuje tedy realizaci vlastních představ o krásné zahradě.
Veškerá vybavenost je v místě (Žabka, školy, školky, tenisové kurty, dětské hřiště, zastávka BUS PID směr metro C - Budějovická) či v dojezdové vzdálenosti v obci Jesenice u Prahy (Lidl, Albert, pošta a jiné). Rychlá dostupnost metropole – nájezd na městský okruh D0/E50 (spojení na D1 nebo D5).

RE/MAX G8 Reality

Pražská 709, Dolní Břežany, 252 41