Prodej chaty 2+kk, 49 m², pozemek 200 m², Rabyně, Okr. Benešov.

Nabízíme k prodeji zděnou chatu 2+kk, která se nachází v malebné krajině v Rabyni, Okr. Benešov, v bezprostřední blízkosti Slapské přehrady. Rekreační objekt stojí na oploceném pozemku 200 m² v osobním vlastnictví. Chata je podsklepena, je v ní zavedena elektřina a na pozemku je vodovod. V přízemí se skládá z obytné částí, kuchyňský kout, kde je sporák na tuhá paliva. Horní patro je určeno ke spaní. Příjezd k chatě vede po zpevněné komunikaci, možnost parkovat v blízkosti chaty.

Nedaleko chatové oblasti se nachází Rabyňská vyhlídka, ze které je jeden z nejkrásnějších pohledů na Slapskou přehradu. V okolí je spousta zeleně a lesů, které umožňují krásné výlety do přírody. Objekt je vzdálen asi 40 km od Prahy, je možné i spojení autobusovou linkou, která vede ze Smíchova.

Lze financovat Hypoúvěrem Modré pyramidy např. s použitím vlastních zdrojů 220 000,- Kč a měsíční splátkou 3 658,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Bidli reality, a.s.

Jindřišská 17, Praha 1, 110 00