Pronájem bytu, 3+kk, 69 m², Rakovník

Pronájem hezkého, prostorného a světlého bytu 3+kk v klidné lokalitě města Rakovník na sídlišti V Lukách, odkud je to jen pár kroků jak do přírody, tak do centra města. Byt se pronajímá částečně zařízený.
Byt se nachází v 6.​ NP (z celkových 8 NP) bytového domu s výtahem. Ve všech pokojích je dostatek denního světla. Byt je dispozičně a prostorově dobře řešen a na ploše 69 m2 poskytuje soukromí ve dvou neprůchozích pokojích a také dostatečný prostor pro společné chvíle v obývacím pokoji propojeném s kuchyní. Výhodou bytu je dále prostorná chodba a komora s dostatečným úložným prostorem, dále koupelna a samostatné WC.
Možnost bezproblémového parkování u domu v kteroukoliv denní dobu.
V bezprostřední blízkosti domu vede turistická trasa a cyklotrasa. Nedaleko se nachází supermarket Lidl, mateřská škola, dětské hřiště či tenisové kurty. Ideální lokalita pro všechny, kteří hledají blízkost přírody a přitom bydlení s dobrou dostupností do centra Rakovníka.
Hledáme jednotlivce, pár či rodinu, která bude k bytu přistupovat jako ke svému vlastnímu a bude chtít udržovat jeho současný stav. Majitelé bytu nabízejí na oplátku přátelský přístup, férovost a ochotu. V bytě se momentálně dokončují drobné úpravy (výměna zárubní a interiérových dveří, nové žaluzie atd.).
Poplatky činí 4.000,- Kč, kauce je ve výši 2 měsíčních nájmů + provize RK. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

iRealitka.cz

Čajkovského 916, Hradec Králové, 500 09