Vila v prvoreplikovém stylu, Dvořákova, Říčany

Nabízíme k prodeji rodinnou vilu v rezidenční čtvrti v centru Říčan.
Jedná se o třípodlažní objekt s dispozicí 4+kk a celkovou užitnou plochou 237m2.
Dům má tři nadzemní podlaží . První nadzemní může sloužit jako obytný prostor s kuchyňským koutem, nebo může fungovat jako samostatná jednotka s vlastním vstupem, alternativně v může být v prvním nadzemním podlaží pouze zázemí domu - úložné prostory apod. Nachází se zde čtvercová vstupní předsíň, obývací pokoj se žulovým krbem a kuchyňským koutem, technická místnost a samostatné wc s umyvadlem.
Středem domu se vychází po točitém schodišti do druhého nadzemního podlaží, kde nalezneme velkoryse pojatou centrální halu s výstupem na terasu, dvě samostatné ložnice, kuchyni se spižírnou, koupelnu s rohovou vanou, wc a 2x umyvadlem.
Ve 3. NP nalezneme velkou podkrovní místnost se střešními okny, šatnu, koupelnu s wc, umyvadlem a sprchovým koutem. Podkroví domu je vybaveno klimatizací.
Velikost pozemku je 853m2 za domem byl vybudovaný velký polozapuštěný betonový bazén s tepelným čerpadlem a pískovou filtarací. U bazénu je terasa zastřešená dřevěnou pergolou s venkovním krbem a malý domkem na nářadí. Zahrada je plná vzrostlých stromů, zajímavě členěná s malebnými zákoutími. Pozemek je oplocený, vjezdová vrata na el. pohon.
Dům je napojen na všechny inženýrské sítě. Topení plynové ústřední i ohřev teplév vody. Okna původní, dřevěná dvojitá. Střecha polovalbová, s krytinou z pálených tašek.
V roce 1992 prošel dům zásadní rekonstrukcí. Po roce 2004 byly provedeny změny dispozice a některé další úpravy - nová kuchyňská linka, nové dveře Sapeli, instalováno bezpečnostní zařízení Jablotron, instalována klimatizace v podkroví apod.

RE/MAX Diamond Group

Samcova 1177/1, Praha 1 - Nové Město, 110 00