Prodej komerční areál Ronov nad Doubravou

Máme pro Vás víceúčelový areál nacházející se v okrajové části města Ronova nad Doubravou v sousedství zámku. Součástí areálu jsou 2 textilem opláštěné haly s celkovou podlahovou plochou cca 360 m2, montovaná plechová hala se zastavěnou plochou 321 m2 se zavedenou elektřinou, vodou, vytápěná plynem a velká hala, z části zděná z části montovaná, se zastavěnou plochou 498 m2 s ústředním vytápěním plynem, zavedenou vodou a elektřinou, v které se nachází kanceláře, zázemí pro zaměstnance, technické místnosti a dílny; dále stavební buňka, montážní jáma, velká zpevněná manipulační plocha a bývalá pivovarská studna. Celková výměra pozemků 8.086 m2.
Areál je územním plánem města určen k drobné výrobě, provozování služeb a skladování, jako např. malovýroba, řemeslná výroba, drobná zemědělská výroba, opravny, parkování osobních a nákladních vozidel nebo speciální techniky, apod. V minulosti zde byla provozována kotelna na štěpku, autoopravna, lisovna plastů a sklady.
V současnosti je možné koupit i sousedící nemovitost o výměře pozemků 7.942m2 s vilou a dvoupodlažní halou se zastavěnou plochou 490 m2, ve které se nachází skladovací prostory a kanceláře a pod nimi zámecké sklepy. Tuto halu lze dokoupit i samostatně.
Více informací u makléře.

QARA s.r.o.

Šafaříkova 201/17, Praha 2, 120 00