Stylová chalupa v klidné lokalitě Sedlec-Prčice v blízkosti lesa a potoka s pozemkem 388 m2

Nabízíme k prodeji stylovou chalupu v obci Měšetice, vzdálenou 2 km od známé obce Sedlec-Prčice s pozemkem o velikosti 388 m2.

Hlavním předností je původní stav a vybavení formou dvou krásných pecí, původních dveří, špaletových oken, podlahy, žulových portálů a podobně.

Velikost nemovitosti a její umístění poskytuje dostatek prostoru pro rekreaci i sezonní bydlení. Jihozápadní strana zajišťuje dostatek slunce. Umístění v klidné části obce, blízkosti lesa a potoka poskytuje potřebný klid.

Dispozice chalupy: za vstupem je chodba o velikosti 9 m2 z které se vchází do všech dalších částí chalupy. Do světnice s původní pecí o velikosti 25 m2, pokoje s původní pecí velikosti 17 m2 a ložnice 12 m2, dále do klenbového sklepa 8 m2. Z chodby vedou schody do podkroví kde je prostorná půda vhodná na vestavbu. Půda kopíruje tvar střechy. Koupelnu a WC bude třeba vytvořit.

Součástí chalupy jsou i další prostory jako stodola o velikosti 46 m2, dřevník 23 m2 a prostor 3 m2 používaný v minulosti jako chlév.

Zahrada je menších rozměrů a díky tomu není třeba žádných velkých úprav a údržby.

Chalupa je napojena na elektr. energii a je zde přípojka plynu i obecního vodovodu. Odpad je nyní řešen formou jímky a suchého WC. Přístup na pozemek je zajištěn obecní asfaltovou silnicí v přední části pozemku.

Jde o velmi zajímavou nemovitost a doporučuji prohlídku.

RE/MAX One

Pražská 223, Tábor, 390 02