Jezdecký areál nebo obytně/komerční komplex.

Velmi zajímavá nemovitost, kde je možné kombinovat obytnou část s komerční a zejména s velkým pozemkem.

Vhodné pro vytvoření např. prodejní plochy zahradnictví nebo zahradní techniky, skvěle se zde dá kombinovat sídlo firmy v rodinném domě, který je po rekonstrukci. V prostorách stájí a stodol se dají vybudovat prodejní sklady a stále zůstává pozemek plocha přes 12.000 m2 jako prodejní plocha.

Jezdecký areál s velkým rodinným domem v perfektním stavu. Areál prošel velkou investicí. Nyní je zde vybudována jezdecká krytá hala 17x43 m s povrchem geotextílie a písek. Dále lonžovací kruh, první jízdárna 20x40 m, druhá jízdárna 24x64 m, tyto tři jízdárny jsou oddrenážované s gumovými rohožemi a pískem. Dále je zde parkurové kolbiště 40x65 m. Jezdecké plochy jsou osvětlené. Dále výběhy pro koně.

Ve stodole, kde je krytá jízdárna je i velká dílna a sklad sena. Stáj s 32 boxy, vytápěnou sedlovnou. Pro zákazníky je zde klubovna, šatny, sprchy. Kompletně zrekonstruovaný rodinný dům o 6 pokojích + velká koupelna, šatna, technická místnost, malá koupelna a zádveří. Podlahová plocha domu je 140 m2. Topení je elektrokotlem, ohřev vody bojlerem. Dům je zabezpečen alarmem. Brána, stáje mají připravený rozvod pro kamerový systém. Na pozemku je 15m3 jímka, 3 studny. Je možnost připojit další sítě.

Velkou výhodou je poloha areálu. Sibřina je první obec za hranicí Prahy. Další výhodu ocení zákazníci areálu, kteří mohou na vyjížďky využít Klánovický les, který je vzdálený 2km.

Hodnota pozemku, staveb, rozsáhlá rekonstrukce nejen že odpovídá ceně, ale zanedbatelný není ani výnos, který areál umožňuje: 32 boxů při pronájmu. Výuka jízd. Dále je zde možné pořádat příměstské tábory, prodej potřeb pro koně, krmiva. Další potenciál je vybudovat nad stájemi ubytování, které by zajistilo další výnos.

Pokud byste se chtěli ze svého PC projít domem, napište a já Vám pošlu virtuální prohlídku vytvořenou špičkovou technologií, která se nejvíce blíží skutečné prohlídce.

COREACT reality s.r.o.

Tiskařská 257/10, Praha 10-Malešice, 108 00