Zděný RD 5+kk k trval. bydlení zahrada, bazén, garáž, Leština, Slapsko, Praha 1 hod., lesy, koně.

Ve výhradním zastoupení vlastníka nabízíme velmi pěkný, plně vybavený, zděný 2 patrový RD 4 pokoje + podkroví, už. plocha 200 m2, zahrada, bazén, garáž v krásném prostředí obce Leština. Spojení Slapsko – centrum Prahy cca hodina jízdy po D1, na rozhraní Středočeského a Jihočeského kraje.
V přízemí domu se nachází obývací pokoj s krbovými kamny, kuchyňskou linkou (32,5 m2) a na obývací pokoj navazující menší ložnice (12,5 m2). Samostatná koupelna s vanou a bojlerem, WC a spíž jsou odděleny od obývací části domu vstupní chodbou. Z obývacího pokoje vedou masivní dubové schody do patra, kde jsou další dva pokoje s balkonem (30 m2 a 15 m2). Z chodby prvního patra je vstup do samostatné šatny/úložného prostoru a po skládacích schodech do dřevem obloženého obytného podkroví (22 m2).
Dům je cihlový, udržovaný, podsklepený a byl dokončen v roce 2008, na zadní trakt domu navazuje menší stodola (30 m2). Nemovitost je plně vybavena, zařízení a vybavení je po dohodě součástí prodeje.
Před domem je na jih orientovaná zahrada s okrasnými keři a ovocnými stromy, na dalším přilehlém pozemku se nachází zapuštěný venkovní bazén a velký dřevník s několika kubíky dřeva. K domu dále patří na stavebním pozemku samostatně stojící velká zděná garáž.
Vytápění je zajištěno akumulačními kamny a krbovými kamny na dřevo. Zdroj pitné vody z vlastní studny, vrt cca 35 metrů. Odpad je sveden do septiku, který je umístěn mimo dům.
Tato nemovitost je vhodná k trvalému bydlení či rekreaci. Dům se nachází v malé, klidné obci, na okolních loukách se chovají koně. Východní část nemovitosti je orientována do volné krajiny. Jedná se o hezké místo s výhledy do okolí. Rozlehlé lesy jsou vzdáleny deset minut chůze od domu. Veškerá občanská vybavenost je v nedaleké Mladé Vožici a Voticích, široká nabídka potravin v prodejně v sousední obci Jiřetice. Doporučuji prohlídku této ojedinělé a atraktivní nemovitosti. Financování hypotékou bezplatně zajistíme.


Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N81992.

NEXT REALITY Úvaly

Jiráskova 656, Úvaly, 250 82