Prodej nemovitosti "Rybářský ráj" v obci Soběhrdy

Prodej nemovitosti "Rybářský ráj" v obci Soběhrdy
V obci Soběhrdy u Benešova v krásném údolí nabízíme k prodeji zajímavou nemovitost „ Rybářský ráj “ o celkové výměře 41 786 m2. Z toho je 4465 m2 vodní plocha, zastavěná plocha 959 m2 ( občerstvení, vodní dílo, hráz.
propust …….). Velmi snadno je možné vytvořit ještě jeden rybník, přibližně o stejné velikosti. Travní plocha 12889 m2 , ostatní plocha 23 772 m2, komunikace 645 m2 Objekt „ Občerstvení v současné době disponuje cca 25 míst k sezení,
Uvnitř je středový krb, dřevěný nábytek, kuchyňka s potřebným vybavením pro provoz včetně nádobí. Venkovní sezení – slunečníky a dřevěný nábytek. Sklad na vybavení. Samostatné soc. zař. dámské a pánské WC, umývárna. Vlastní vrtaná studna, dvě nové plast jímky 8m3 + 8,3 m3. Vlastní příjezdová komunikace – část dlážděná. Přípojka elektro 220/380. Vše provedeno v souladu s územním plánem obce Soběhrdy, řádně kolaudováno a zapsáno u Katastrálního úřadu Benešov. Vodní nádrž je provedena podle platných zákonů a nařízení. Možnost rybaření. Stav nemovitostí je velmi dobrý a udržovaný, údolíčko je neprůjezdné, neprůchodné a kryté. Přístup jen po vlastní komunikaci. Vhodné pro rybáře, pro konání velkých oslav, setkání různých skupin a.t.d. Je možné sedm jednoduchých dřevěných dřevěných chatek před rekonstrukcí. Možnost dotací - zadržování vody v přírodě.

Agentura Věra Průšová

Jaurisova 1484/11, Praha - Nusle, 140 00