Prodej novostavby RD 4+kk s garáží, CP 450 m2, Sobotovice, Brno - venkov

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji novostavbu nízkoenergetického cihlového rodinného domu 4+kk s garáží a zahradou v rezidenční ulici - klidné a reprezentativní části obce Sobotovice. Jedná se o moderně řešený a prostorný patrový dům, který se nabízí ve stádiu stavby před dokončením. Předpokládané náklady na dokončení stavby v běžném standardu činí 927.000,- Kč (viz. rozpočet). Největší výhodou je možnost individuální volby dokončení interiéru dle vlastních představ klienta.
Celková plocha pozemku činí 450 m2, z toho je podíl zastavěné plochy 124 m2 a zahrady 326 m2. Podlahová plocha domu činí 185 m2.

Dispozice domu: v 1.NP o celkové podlahové ploše 90 m2 se nachází garáž 27 m2, vstup do domu se zádveřím, chodba, technická místnost a samostatné WC s umyvadlem. Dále je zde kuchyně s velkoryse řešenou obytnou místností o celkové ploše 46 m2, ze které se vchází skleněnými posuvnými dveřmi na terasu a zahradu. Prostor pod schodištěm je navržen k vytvoření praktické knihovny.
Z obývací části vede železobetonové schodiště do 2.NP o celkové podlahové ploše 95,2 m2. Zde se nachází tři samostatné pokoje o velikosti 24+24 a 21 m2, kde součástí každého pokoje je i prostorná šatna. Dále je zde velká koupelna 13,5 m2 s prostorem na vanu, sprchový kout, dvoj-umyvadlo a toaletu.

Dům je postaven z tepelně izolačních tvárnic Porotherm a má plastohliníková okna opatřená z exteriérové strany velmi pevným a odolným hliníkovým opláštěním s termoizolačními trojskly. U všech oken je příprava na předokenní žaluzie, skrytý box a zapuštěné vodící lišty ve fasádě. V ceně hrubé stavby je příprava na vodní podlahové vytápění v kombinaci s radiátory (ohřev vody elektrokotlem). Dále je zde příprava na klimatizaci a automatická garážová vrata. Dům je připojen na inženýrské sítě (elektřina 220/400V, obecní vodovod a kanalizace) a retenční nádrž 4m3.

Nemovitost se nachází v nově vzniklé okrajové a moderně pojaté slepé ulici s architektonicky zvládnutou zástavbou samostatně stojících rodinných domů obklopených všudypřítomnou zelení, určených k rezidentnímu bydlení.
V obci Sobotovice vzdálené 20 km od Brna je k dispozici MŠ, do základní školy děti sváží autobus do okolních vesnic (Syrovic nebo Židlochovic), dále je zde víceúčelové hřiště a Sokolovna. Okolní příroda nabízí množství sportovního vyžití v podobě příjemných procházek a cyklistiky. Velice dobrá dopravní dostupnost do Brna po D52 (cca 10 min.).