Prodej RD 3+kk, Staňkovice u Žatce, zahrada 437 m2

Nabízíme Vám k prodeji moderní dům s dispozicí 3+kk o užitné ploše 84,79 m2 na pozemku o výměře 437 m2. Dům je nyní ve fázi výstavby a součástí uvedené ceny je veškeré dokončení včetně kolaudace. Cena neobsahuje venkovní úpravy, oplocení a kuchyňskou linku, kterou Vám naše společnost vybuduje na míru.
Obec Staňkovice leží 2,5 km severovýchodně od města Žatec. V současné době zde žije cca 880 obyvatel. Občanská vybavenost: škola a školka, sportovní plochy, knihovna, zdravotní středisko, dům s pečovatelskou službou, dobré autobusové spojení. Staňkovice jsou napojeny silnicí II. třídy na severovýchodní část předměstí Žatce, na severu na rychlostní komunikaci I/7 a na západě na komunikaci I/27. Severně od obce leží rozsáhlý areál průmyslové zóny Triangle.

Lze financovat Hypoúvěrem Modré pyramidy např. s použitím vlastních zdrojů 606 100,- Kč a měsíční splátkou 9 693,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Bidli reality, a.s.

Jindřišská 17, Praha 1, 110 00