Rezidenční vilová čtvrť Orfei Praha západ

Luxusní nízkoenergetické rodinné domy na okraji Prahy Statenice Černý Vůl Ke kříži Rezidenční vilová čtvrť Orfei

Prodej rodinného domu 212m2 bytové plochy a pozemek 712m2

Ke Kříži Statenice Praha západ

-bydlení v krásné přírodě na okraji Prahy, které skýtá dostatek soukromí a klid s výbornou dostupností na metro Dejvická a Bořislavka, PID, 15min. na Letiště Václava Havla.

Velkoryse postavené domy - prostorné a slunné místnosti realizované s nejmodernější technologií v současné době. Ekologicky šetrný a energeticky nenáročný A-.

Garantujeme nejvyšší kvalitu za nejnižší možnou cenu.

Vhodné pro rodiny s více dětmi nebo jako dvougenerační bydlení.

V přízemí domu - garáž, technická místnost-topný systém pro krb,vstupní hala se šatnou,pokoj pro hosty,koupelna se sprchovým koutem a toaletou, prostorný obývací pokoj se vstupem na krytou terasu a zahradu, kuchyně-kompletní příprava.Podlahové topení,krb s oboustranným plněním,tepelné čerpadlo,zásobník na vodu.Krb je napojen na teplovodní soustavu + tři solární kolektory napojené na soustavu.Příprava pro exteriérové elektricky ovládané žaluzie.Vstup do prvního patra domu přes schodiště, kde zajišťují dostatek světla - dva světlovody,ložnice s vlastní šatnou s oknem,velkou koupelnou a vstupem na prostornou terasu s výhledem do přírody, tři samostatné pokoj, druhá koupelna pro ostatní pokoje. Podlahy - vinylové (dekor dřevo),dlažba.

Cena je vč. pozemku a podílu na soukromé příjezdové komunikaci, vč. DPH a kompletního právního i finančního servisu.První etapa k nastěhování koncem září 2019. Zajistíme výhodné financování.Další informace v kanceláři.Doporučuji - bydlení pro náročné.

AKRO REALITY, s.r.o.

Vítkova 13, Praha 8 - Karlín, 186 00