Prodej pozemku 3153 m2, Stožec - Dobrá

Exkluzivně nabízíme k prodeji pozemek o celkové rozloze 3153 m2 v k.ú. České Žleby, v obci Dobrá u Stožce.

Šumavská obec je velmi dobře přístupná pro cyklisty od Stožce, Lenory , Soumarského Mostu a Nové Pece.

Klid, soukromí, čerstvý vzduch a panenská příroda. Výlety na kolech, pěšky i autem, v této krajině vždy naleznete vhodný cíl pro vaše toulky přírodou.

Pozemek, který je předmětem prodeje, se skládá ze dvou částí a nachází se v nadmořské výšce 780 m.

Parcela 924/152 o velikosti 2102 m2 a parcela 987, která má výměru 1051 m2, by měly být v blízké době územním plánem určené k zástavbě. V současné chvíli požádáno o změnu v územním plánu s předběžným odsouhlasením možnosti zástavby. Předpoklad bezproblémové změny ÚP je i skutečnost, že na pozemku 987 se nachází zbořeniště původní stavby.

Pozemek je přístupný po zpevněné komunikaci. Sítě ( elektřina, voda) v těsné blízkosti. Na pozemku je umístěno trafo, o jehož přemístění je požádáno a probíhá jednání se společností E – ON.

Není možné napojení na veřejnou kanalizaci, pouze vlastní septik.

Pozemek doporučuji zájemcům, kteří milují tuto oblast Šumavy, často ji navštěvují a rádi by zde měli zázemí. Vzhledem k výjimečnosti nabízené nemovitosti v dané lokalitě doporučuji prohlídku, která umocní vše, co si o obci Dobrá přečtete.

Dobrá na Šumavě se nachází na severním úpatí masívu Stožce, mezi Soumarským mostem a Českými Žleby, na území Národního parku Šumava. Je ideálním východiskem do oblasti Plešného jezera, Trojmezí a Boubínského pralesa.

Pro pěší je obec Dobrá na Šumavě přístupná ze zastávky ČD Dobrá na Šumavě a Soumarský Most.

Je zde možnost spousty výletů do okolí. Například Stožecká kaple, Soumarský most a rašeliniště, Stožec - lesní soví stezka pro děti.

V případě vícero zájemců, bude upřednostněna nejvyšší nabídka.

Pokud budete mít zájem o bližší informace, kontaktujte makléře nabídky.

RE/MAX G8 Reality

Pekárenská 1128/46, České Budějovice, 370 04