Prodej bytu 2kk ve Strakonicích

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku o dispozici 2kk v novostavbě polyfunkčního domu ve Strakonicích Na Ohradě, o celkové ploše 61,7 m² s terasou o ploše 8,3 m². Celkem tedy 70 m². Dům je navržen s důrazem na kvalitu a nízké provozní náklady.

Byt se skládá z velkého obývacího pokoje s kuchyní, jedné ložnice, koupelny s vanou a samostatného WC. V předsíni je dostatečné místo na vestavné skříně. K bytu náleží sklepní kóje.


Dům nachází v atraktivní lokalitě v blízkosti strakonického hradu a soutoku řeky Otavy a Volyňky. Veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti. Obchodní dům naproti domu. Poliklinika, základní a mateřská škola 5 min. pěšky. Sportoviště (plavecký bazén, zimní stadion, fotbalový stadion) do 10 min. pěšky. Vlakové i autobusové nádraží 10 min. pěšky. V blízkosti zastávka MHD. Pokud zatoužíte po procházce v přírodě, kousek od domu se nachází jedinečná klidová zóna u řeky Otavy, strakonické Podskalí.

Dispozice bytu
Obývací pokoj s kuchyňským koutem 24,7 m², ložnice 13,4 m², předsíň 3,8 m² koupelna 4,8 m², vstup a šatna 9,9 m², samostatné WC 1,4 m², terasa 8,3 m². Sklepní kóje.

Stupeň dokončení
Povrchy stěn: bílá štuková omítka.
Podlahy: koupelny a WC keramická dlažby, místnosti betonová podlaha připravena k pokládce nášlapné vrstvy.
Okna: plastová s izolačním dvojsklem
Dveře vstupní: protipožární, bezpečnostní
Dveře vnitřní: bezfalcové křídlo, barva bílá

Nový majitel bytu neplatí při koupi daň z nabytí nemovitosti!


V domě jsou aktuálně k dispozici bytové jednotky o dispozici 2kk a 3kk. Všechny byty mají velkou terasu o velikosti min 7,5 m² a sklepní kóji. K bytům je možné dokoupit garáž.

Byty budou k předání majitelům ve třetím čtvrtletí roku 2019.

V domě je celkem 46 bytových jednotek.

Financování zajistíme s naším hypotečním specialistou.

ERA Tilia

Velké náměstí 55, Strakonice I., 386 01