Prodej RD 4+1 (210 m2), pozemek 740 m2, Sýkořice

Nabízíme Vám ke koupi rodinný dům 4+1 s balkónem, venkovním vinným sklepem a letním domkem na pozemku o výměře 740 m2 s otevřeným výhledem nad obcí Sýkořice (Zbečno).

Jedná se prakticky o novostavbu domu kolaudovaného v r. 2006 (vystavěného na původním objektu). Na pozemku proběhly rozsáhlé terénní úpravy, včetně stavby opěrných zdí a oplocení z přírodního kamene a kovaných mříží.

Raritou je nově zbudovaný cihlový/kamenný vinný sklep, vyhloubený do nitra kopce. Ve sklepě je veškeré zázemí včetně baru, sociálního zařízení, přívodu vody a elektřiny.

V přízemí domu (80 m2) se nachází prostorný obývací pokoj s krbem a vchodem na terasu, propojený s kuchyní. Dále vstupní chodba, zádveří a velká koupelna.

V patře (67 m2) jsou pak tři ložnice, z toho jedna ložnice s kuchyňským koutem (23 m2) sloužící též jako druhý obývací pokoj a horní koupelna. Výhodou je úložný prostor prostor pod šikminou střechy.

Na pozemku se dále nachází venkovní kuchyň s technickou místností a letní domek s pokojem na spaní (23 m2).

IS: elektřina 230/400V, vodovod, odpadní jímka. Vytápění elektrokotlem s akumulačními nádržemi (podlahové topení v 1.NP a radiátory v podkroví).

Plastová okna, zateplení, eurookna, glazovaná pálená taška, klempířské prvky v mědi.

Dům se nachází na velmi hezkém vyvýšeném místě s výhledem do okolní na zalesněná údolí řeky Berounky.

Nemovitost je svou polohou vhodná k trvalému bydlení i k rekreaci. Školka, škola, obchod, pošta, restaurace, spojení BUS a vlak přímo v obci, nebo v přilehlém Zbečně.

Obec Sýkořice se nachází na půl cesty mezi Berounem a Rakovníkem, přímo v srdci CHKO Křivoklátsko, nad údolím řeky Berounky a těsné blízkosti přehradní nádrže Klíčava.

Koupi lze financovat hypotečním úvěrem.

Pro další informace a sjednání termínu prohlídky volejte.


RE/MAX G8 Reality

Kleinerova 1466, Kladno, 272 01