Moderní areál na hlavní třídě v Teplicích s vlastním parkováním

Nabízíme ke koupi zrekonstruovaný moderní areál s 2 500 m2 užitné plochy a vlastním parkováním na hlavní třídě nedaleko centra Teplic, v těsné blízkosti autobusového i vlakového nádraží.
Areál nabízí široké možnosti a je vhodný např. k úpravě pro ubytovací zařízení (hotel/penzion/ubytovna)
Celý areál je od Masarykovi třídy oddělen vlastním pozemkem s parkovou úpravou a prestižním vstupem do budovy, podél pozemku je přes bránu a elektronickou závoru vjezd do vnitřního traktu s garážemi a stáním pro cca 20 automobilů.
Hlavní budova je částečně podsklepená s pěti nadzemními podlažími. V prvním nadzemním podlaží je nyní recepce, bytový prostor, prostorná jídelna s výdejnou (potenciál úpravy na restauraci), školící místnost, archiv, sklad. Ve druhém až pátém podlaží jsou pokoje (kanceláře), sociální zařízení a zázemí. Objekt je vybaven výtahem.
V přízemí zadní budovy jsou sklady, tři garáže, archiv, sociální zařízení a zázemí. V patře je samostatná vybavená bytová jednotka 2+kk se sociálním zařízením a kancelář.
Areál je vhodný i pro jiné záměry jako vzdělávání, zdravotnické zařízení, vývoj SW, finanční služby až po centra služeb apod. Vlastní parkoviště umožňuje komfortní parkování.
Jde rovněž o výhodnou investici s návratností prostředků z dalšího pronajímání.
Komplex dvou budov prošel v roce 2012 kompletní rekonstrukcí, při které došlo i k zateplení budov a jejich zařazení do 2. nejvyšší kategorie úspornosti – B.
Lukrativní a prestižní poloha na Masarykově třídě v blízkosti správních orgánů, zvyšuje hodnotu pozemků areálu.
Areál není zatížen žádnými břemeny ani zástavami a bude uvolněn cca v červenci 2014. Areál nabízíme na základě exkluzivní smlouvy s majitelem. Více informací Vám poskytne prodejce.

Relia Teplice

Kapelní 1, Teplice, 415 01