Prodej rodinného domu 315 m2, pozemek 3277 m2

Nabízíme exkuzivně k prodeji nadstandardní rodinný dům v atraktivní lokalitě Těrlicka s pozemkem o celkové výměře 3277 m2. Dům má výhled na Beskydy a prodává se včetně pozemku , zastřešeného bazénu, sauny a zahradní chatky.

Dispoziční řešení domu je 6 + 1 a dvougaráž, celková užitná plocha domu je 315 m2. V přízemí se nachází kuchyň s jídelnou, obývací pokoj, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, pokoj, chodba a prádelna. V patře jsou dvě větší ložnice, šatna, pokoj, chodba, koupelna s vanou, sprchovým koutem, toaletou a větší tělocvična.

Dům byl kolaudován v roce 1999 a je napojen na všechny inženýrské sítě včetně kanalizace. Vytápění je plynové přes podlahové topení. Část domu lze vytápět krbem. Součástí prodeje je upravená zahrada s venkovním terasou a nádherným výhledem na Lysou horu.

V domě proběhlo v roce---ěkolik rekonstrukcí. Byl instalován nový bazén(8x4x1,95) včetně zastřešení a bazénové techniky. Dále byla položena venkovní dlažba(320 m2), nová zahradní chatka, obložení domu a rekonstrukce plotu, brány a fasády. V interiéru byl vyměněn plynový kotel, byla nově postavena krbová vložka s komínem a podhledy v obývacím pokoji.

Dům je postaven v pěkné klidné lokalitě 1 km od Těrlické přehrady, 2 km od centra obce, 8 km od Havířova, dálnice Český Těšín - Frýdek-Místek 8 km. V obci je veškerá občanská vybavenost a dopravní dostupnost do Havířova a Českého Těšina. V obci se nachází mateřská a základní škola, lékaři, pošta, potraviny, lékárna, knihovna, víceúčelové hřiště, koupání, restaurace. Těrlická přehrada skýtá možnost rekreace, vodních sportů, rybaření a další odpočinkových aktivit. Nedaleké Beskydy nabízejí široké možnosti všestranného využití a relaxace během celého roku.

Exclusive Properties

Na Úbočí 1397/3, Praha 8 - Libeň, 182 00