RD 4+1, 240 m², pozemek 546 m², Tismice, okr. Kolín

Dovoluji si Vám nabídnout ke koupi rodinný dům o dispozici 4+1 s užitnou plochou 240 m² a celkovou výměrou pozemku 546 m² v obci Tismice, cca 3 km od Českého Brodu, okrese Kolín. Na dům navazuje stavba, kde bývala v provozu pekárna, nyní se tato část využívá jakožto kotelna a dílna. Součástí objektu je i navazující zděná garáž (24 m²). Dům je v udržovaném stavu a nachází se na klidném místě. Na pozemku naleznete přístřešek s posezením a udírnou, sklípek a studnu. Vytápění domu na tuhá paliva (uhlí), obecní vodovod a tlaková kanalizace, kombinovaný bojler na ohřev vody a vlastní studna (vodárna a čerpadlo). V obci se nachází MŠ (300 m) a autobusové zastávky směr Český Brod, Mukařov, Úvaly aj. Nejbližší vlakové nádraží v Českém Brodě směr na Kolín či Prahu. Občanská vybavenost v Českém Brodě, MŠ, ZŠ, SOŠ, obchody, nemocnice, úřady a jiné. V obci se pořádají pravidelné akce pro občany, např. pálení čarodějnic, plesy atd.

Dispozice RD:

1.NP – vstupní chodba, šatna, kuchyň s jídelnou, obývací pokoj, ložnice, koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta, vstup do kotelny/ dílny (bývalá pekárna), schodiště vedoucí do 2. NP.

2.NP – hala/ chodba, 2krát pokoj a půda (49 m²), kde je možnost půdní vestavby, resp. vybudovat další pokoj a přizpůsobit si dispozici domu na 5+1.

Pro více informací či prohlídku domu mne neváhejte kontaktovat. Lze financovat hypotečním úvěrem.

CENTURY 21 Excellent Reality

Boleslavská třída 416/17, Nymburk, 288 02