Prodej, Dům RD samostatný, 450m2, Trhové Sviny

Realitní společnost České spořitelny exkluzivně nabízí velmi zajímavý areál bývalé fary v Trhových Svinech. Areál se skládá z dvoupodlažní budovy, dvora a velké zahrady o celkové výměře pozemků 1.677 m2.
V budově se nachází velké byty - v přízemí 3+1 a technické místnosti, v patře 3+1 a další 2 samostatné pokoje, které se využívaly jako kanceláře. V přízemí jsou velké skladovací prostory. Okna jsou dřevěná, dvojitá. Prostorná půda je vhodná pro další rozšíření bytové vestavby.
Oprava střechy včetně krytiny provedena v roce 1999.

Podlahy jsou smíšené: přízemí betonové, dlažba a dřevěné a v 1. patře dlažba a dřevěné. Vytápění zajištěno částečně přímotopy nebo kamny na tuhá paliva včetně krbu s krbovou vložkou. Nemovitost je napojena na kanalizaci, vodovodní přípojku a el. energii. Přístup k nemovitosti je možný jak z hlavní cesty přes vstupní bránu, ale také zadním vstupním traktem přes bránu zahrady.

Zastavěná plocha domu 315 m2, zahrada 1.009 m2, obytná plocha 450 m2. Nemovitost je vhodná pro bydlení, ale poskytne dostatek využití pro podnikatelské záměry – penzion s restaurací, domov pro seniory nebo pečovatelský dům - dle aktuálního územního plánu.

V Trhových Svinech je veškerá občanská vybavenost včetně polikliniky, obchodů, školky a školy, atd.
Celý objekt je v původním stavu a je připraven k celkové rekonstrukci.

Realitní společnost ČS / BOARS, s.r.o.

Husova tř. 640/33, České Budějovice, 370 05