Prodej RD v Sebuzíně

V exkluzivním zastoupení nabízíme k prodeji dvougenerační rodinný dům v Sebuzíně. Tři obývaná podlaží, v přízemí jeden pokoj, chodba, koupelna s WC a kuchyně. V prvním patře tři samostatné pokoje a ve druhém patře dva pokoje s kuchyňským koutem a koupena s WC a půda. V zadní části domu garáž a samostatný vchod do druhého patra. Před domem předzahrádka 176 m2 s posezením a vedle domu mírně svažitá zahrada 475 m2. Částečná občanská vybavenost v obci, do Ústí a do Litoměřic je dojezd 8 km.

Dům má vnitřní rozvod elektrického proudu o napětí 230/400V, rozvod vody a domovní kanalizace, která je zaústěna do septiku s přepadem do trativodu. Vytápění je ústřední teplovodní s kotlem na tuhá paliva, ohřev TUV zajištuje el. kombinovaný bojler.

Objekt je určený k rekonstrukci dle představ budoucího majitele. V roce 2010 zde proběhla částečná rekonstrukce rozvodů vody a tepla, částečná výměna oken.

Dům je situován v klidné lokalitě v samostatné části Sebuzína, v lokalitě s převažující obytnou zástavbou rodinných domů. Pozemek zahrady je svažitý a je částečně terénně upraven.

Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, pro více informací volejte makléře.

RE/MAX G8 Reality

Mírové náměstí 109/33, Ústí nad Labem, 400 01