Prodej pozemku 4223 m2 pro stavbu RD, obec Včelná, České Budějovice

K prodeji nabízím velmi lukrativní pozemek o celkové ploše 4223 m2 situovaný v části Lesní kolonie obce Včelná. V okolí pozemku se nachází architektonicky zajímavé vily z počátku 20. století tvořící původně komplex ozdravných penzionů, letních bytů a restaurací.

Pozemek je dle platného územního plánu obce Včelná hlavním využitím určen pro stavby bydlení v rodinných domech a přípustným využitím pro stavby ubytovacích a sociálních služeb (penziony, domy s pečovatelskou službou, domovy důchodců), zdravotnická zařízení, maloobchodní a stravovací služby, zařízení pro kulturu, sportovní zařízení, apod..

Z celkové výměry pozemku se v zastavitelném území nachází cca 1500 m2 v části od zpevněné asfaltové komunikace.
Veškeré inženýrské sítě (elektřina, plyn, voda, kanalizace) jsou na hranici pozemku. Na pozemku stojí nezastřešená hrubá stavba rodinného domu.

Doporučuji: překrásný pozemek s jedinečnou atmosférou, který díky navazujícímu lesnímu porostu poskytuje svým obyvatelům jedinečné mikroklima. Celá navazující zahrada nabízí nepřeberné možnosti využití, a to jak k soukromým, tak komerčním účelům. Vhodný také jako investiční nemovitost.

Včelná je obcí s velmi dobrou dopravní dostupností a veškerou občanskou vybaveností. Z Českých Budějovic sem jezdí kromě linkových autobusových spojů a vlaku také pravidelná linka MHD.


RE/MAX G8 Reality

Pekárenská 1128/46, České Budějovice, 370 04