Nabízíme k prodeji rekreační chatu v lokalitě Vítkov – Zálužné.

Nabízíme k prodej rekreační chatu v lokalitě Vítkov – Zálužné, poblíž řeka Moravice. Zastavěná plocha 53 m2, užitná 106m2. Hlavní budova rekreačního objektu je dvoupodlažní s obytným podkrovím. V přízemí kuchyň s jídelnou, obývací pokoj s krbem a sociální zařízení. Ve 1.NP společenská místnost, ložnice a šatna. V obytném podkroví jsou dva prostorné pokoje á-16 m2. Nemovitost má kamenné základy, vrchní část je dřevěná, izolovaná, střešní krytina plech - pozink. Elektřina 230/400 V (dvojsazba), voda do objektu je přečerpávána ze studánky do nádrže 1m3 nad úrovní chatky a pak samospádem stažena do objektu. Odpad řešen jímkou s přepadem. Objekt může být vytápěn krbem nebo kamny na tuhá paliva a dřevo s rozvody ústředního topení v celé chatě, ohřev vody zajištěn elektrickým bojlerem. Doplňkově vytápění v prvním patře - elektrické přímotopy. K nemovitosti náleží garáž, dřevník a menší pozemek kolem chaty. Příjezdová cesta obecní pro všechny chaty. Parkování přímo u chaty pro dvě auta.
Chata je situována v menší chatové kolonii jako poslední v řadě ve vyvýšeném místě jihozápadně orientovaného svahu s nezastíněným výhledem na krajinu a hory. Na pozemku, terasa se zastřešeným posezením u kuchyně a malým venkovním sprchovacím bazénkem.
Kolem chaty menší zahrádka s ovocnými stromy a uzákem. Nemovitost je v dobrém stavu, k okamžitému užívání. Prohlídky kdykoliv po domluvě s makléřem. Zveme na prohlídku.