Prodej zavedeného motorestu s připojeným bytem 2 + kk Vladislav, okres Třebíč

Plně vybavený a zavedený motorest díky své výhodné poloze na hlavním tahu České Budějovice – Třebíč – Brno představuje pro budoucího majitele jedinečnou příležitost vlastního podnikání. Nabízí také pohodlné bydlení v propojeném a vybaveném bytu 2 + kk. V tomto prostorném bytě nalezneme velký obývací pokoj, koupelnu, ložnici, WC a komoru. Na pozemku je také k dispozici vlastní studna.

Ve funkční a vybavené restauraci je možno obsloužit 40 sedících hostů. Budoucí podnikatelé ocení především plně vybavenou kuchyni, ve které nalezneme: myčku, plynový sporák, 7x hořák, 3x fritézu (z toho jedna velká 8 l), elektrickou troubu a kontaktní gril. Nechybí bar s výčepem, sociální zařízení a interiér restaurace zkrášluje i funkční krb, který v zimních měsících navodí příjemnou atmosféru. Hosté mohou zaparkovat na parkovišti o rozloze 100 m2 přímo před motorestem. Objekt je kompletně vytápěn plynovým kotlem a je napojen na veřejnou kanalizaci a vodovod. Půdní prostory jsou kompletně zajištěny inženýrskými sítěmi a jsou připraveny pro půdní vestavbu. V roce 2008 byly majiteli vybudovány nové toalety a vsazena plastová okna.

Městys Vladislav leží na silnici první třídy č. 23 východně od Třebíče (8,4 km). Komunikace, která obcí prochází je jedinou silnicí první třídy spojující Třebíč, respektive České Budějovice (140 km) s Brnem (52 km), potažmo západem České republiky. Z tohoto důvodu je zde silná doprava, která vytváří dobré podmínky pro podnikatelskou činnost v oblasti pohostinství a služeb projíždějícím řidičům. Obec Vladislav je plně společenský vybavená, nachází se zde mateřská a základní škola, úřad městyse, restaurační zařízení, koupaliště, železniční a autobusová zastávka atd.