Prodej novostavby bytu 3+kk, 92m2, terasa 36m2, předzahrádka 10m2, plus nebytový prostor 100m2, 2x p

Nabízíme k prodeji byt v developerského projektu bytového domu ve Vranově u Brna. Bytový dům o pěti bytových jednotkách s terasami a společnou zahradou se nachází v klidné lesnaté lokalitě na okraji obce Vranov, 13 km severně od centra města Brna. Jedná se o jednu z nejvyhledávanějších lokalit k bydlení s veškerou občanskou vybaveností (mateřská škola, základní škola, hřiště, obchod) a výbornou dopravní dostupností. Byt 3+kk o obytné ploše 92 m2, s terasou 36 m2 a předzahrádkou 10m2, se nachází v prvním nadzemním podlaží bytového domu. K bytu náleží nebytový prostor o podlahové ploše 100 m2, který se nachází pod bytem v 1.PP domu. Možnost propojení nebytového prostoru s bytem. V nebytovém prostoru je přívod elektřiny, vody, komíny.
Dispozice bytu:
Předsíň 6 m2, obývací pokoj s kuchyňským koutem 40 m2, ložnice s šatnou 18 m2, pokoj s šatnou 19 m2, koupelna 8 m2, toaleta.
Terasa je orientována na jihovýchod. K bytu náleží sklep o velikosti 5 m2 a dvě vyhrazená venkovní parkovací stání.
Budova s bílou fasádou, prvky kamene a dřeva zapadá do rázu přírody a zaujme na první pohled. Prostorný a moderně řešený byt splňuje nároky na klidné rodinné bydlení.
Byt je možné financovat hypotékou, kterou Vám rád vyřídí náš hypoteční poradce.
Pro bližší informace prosím kontaktujte manažera projektu.

Minimal Reality, s.r.o.

Štefánikova 131/61, Brno, 612 00