Prodej domu v osobním vlastnictví 2195 m², Vrhaveč

Toužíte po venkovském sídle s ideální 5ti minutovou dostupností města Klatovy? Pak právě pro Vás je tato nabídka.

Nemovitost stojí v obci Vrhaveč na vlastním, rovinatém oploceném pozemku o výměře 2195 m² v těsné blízkosti silnice č.: E53 spojující Plzeň s Klatovy. Vstup do nemovitosti je zajištěn z hlavní ulice a to vjezdem u stodoly a vstupem do domu. Zahrada je osázena letitými ovocnými stromy.

Stavebním materiálem celého domu je klasická pálená cihla. Střešní krytina je původní (eternitová šablona). Z inženýrských sítí je do domu zavedena elektřina, plyn ve sloupku. Voda je obecní + vlastní ze studny. Kanalizace je dostupná jen se vedle domu dopojit. Teplo zajišťují kamna na tuhá paliva. Splaškové vody jsou svedeny do žumpy na vlastním pozemku.

Hlavní obytná plocha je situována do přízemí a dispozičně je uspořádána jako bytová jednotka 5+1 o celkové obytné ploše cca 132 m². Dům je částečně podsklepen 20 m². Další možnost využití obytných metrů nabízí navazující bývalé stáje 40 m² kde je i vstup na půdu, která jen nad celým půdorysem domu. Půda je celá pochozí s plně funkční střechou a ošetřeným krovem, kde po zateplení a vybudování podlahy by mohla být další velkorysá bytová jednotka.
Součástí pozemku je i naprosto zachovalá stodola o výměře cca 125 m² (7,8x16).

V obci je mateřská škola a základní škola ve Vrhavči pro I. až V. ročník, je zde možnost ubytování a stravování v restauracích, v penzionech i v soukromí. Doprava autobusem, či vlakem, nachází se zde nejen prodejna potravin a smíšeného zboží, ale i autobazar a turistická kancelář.

Pro více informací doporučuji prohlídku.
S financováním rád bezplatně pomohu s naším hypotečním makléřem.

RE/MAX G8 Reality

Francouzská třída 15, Plzeň , 326 00