Prodej bytu 4kk 74 m2, ulice Havlíčkova, Zdice

Nabízím k prodeji bytovou jednotku 4kk v OV v cihlovém domě ve Zdicích u Berouna.
Bytová jednotka o výměře 74 m2 se nachází ve 2 .NP. panelového domu bez výtahu, zasazena do srdce Křivoklátska na trase Plzeň- Beroun- Praha. Prošla citlivou rekonstrukcí, s důrazem na vzdušnost prostoru. Kuchyňská linka ve vysokém lesku v pastelových barvách je vybavena plynovým sporákem a elektrickou troubou. Pracovní deska z tmavého mramoru a kovový dřez s pákovou baterií ladí s celým konceptem kuchyně. Nespornou výhodou je využití balkonu přímo z kuchyně.
Jídelní prostor plynule přechází do obývací části, jejíž předností je především dostatek světla a skvělý výhled z oken na Křivoklátské lesy. Z předsíně lze vstoupit do ložnice a dětského pokoje. Obě místnosti jsou neprůchozí, soukromí jednotlivců tak není narušeno.
Prostorná koupelna s umyvadlem a rohovým sprchovým koutem je obložena světlými dlaždicemi. Přípojka na pračku je samozřejmostí. WC je oddělené.
V rámci celkové rekonstrukce byl proveden nový rozvod elektřiny, připojení k internetu poskytuje O2. K bytu náleží komora o rozloze 4 m2 na patře a sklepní kóje v suterénu.

MAX COMFORT REALITY

sady Pětatřicátníků 29, Plzeň , 301 00