Prodej rekreační chaty u Mydlovarského rybníku

Nabízíme ke koupi rekreační chatu, situovanou v lokalitě u Mydlovarského rybníku, vzdálené 15 km od Českých Budějovic a 8 km od Hluboké nad Vltavou.

Částečně podsklepený objekt se zastavěnou plochou 45 m2 se nachází na klidném místě (soubor 3 chat v lese), přitom jen cca 60 metrů od vody.

Dispozice chaty sestává z obytné chodby (veranda), obývacího pokoje s navazující kuchyňskou částí, ložnicí pro 4 osoby, chodby, koupelny se sprchovým koutem a samostatného WC.

Vytápění chaty je zajištěno kamny na tuhá paliva (dřevo) s možností výměny např. za krbová kamna, ohřev vody elektrickým boilerem . Objekt je napojen na veřejný rozvod elektřiny (230, 400V), voda je z vrtu, kanalizace je řešena septikem. Na pozemku u chaty je zahradní domek, sloužící jako sklad na dřevo a nářadí.

Chata je zkolaudovaná, má přiděleno číslo evidenční, přístup je z obecního pozemku (okolí chaty).

Nedaleké město Zliv má základní občanskou vybavenost (obchody, restaurace, pošta, OU) a je dobře dopravně dostupné (vlak, bus).

Lokalita je vyhledávána pro svou dostupnost a polohu nejen obyvateli krajského města, ale sezonně také např. rekreanty,rybáři, houbaři a turisty. Nabízenou nemovitost je tak možné využít pro vlastní rekreační bydlení, pronájem, případně jako kombinaci obou variant.

Pokud Vás nabídka zaujala, rád Vám poskytnu další informace, nebo schůzku na „Mydláku“ u prohlídky této nemovitosti.

RE/MAX Dynamic

Kanovnická 75/4, České Budějovice, 37001