Pozemek 1300 m2 s rozestavěným domem 270 m2 , Zlonice - Vyšínek, okres Kladno

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme pozemek 1300 m2 s rozestavěným patrovým domem se zastavěnou plochou 135 m2, s možností vlastního dispoziční ho řešení. Jedná se o rovinatý pozemek s vlastní studnou na užitkovou vodu a přivedenou elektřinou na pozemek, v klidné části obce Vyšínek,vzdálené pouze 9 km od města Slaný, okres Kladno. Obecní vodovod a kanalizace jsou na hranici pozemku. Na pozemku se nachází rozestavěný nepodsklepený dům s velkým obytným podkrovím, které je možné rozdělit na 2 až 3 místnosti i se sociálním zařízením na patře. Přízemí je zatím navrženo jako 3 + kk, ale jelikož je dokončena pouze hrubá stavba, lze si dispozičně celý dům upravit podle vlastních potřeb a představ.

V sousedství se nachází biofarma certifikovaného ekologického zemědělství. Pro milovníky golfu může být zajímavá blízkost golfového hřiště v nedalekých Beřovicích a rodina s dětmi jistě ocení aquapark Slaný. Za zmínku stojí i památník Antonína Dvořáka a Železniční muzeum ve Zlonicích. V blízkém okolí se nachází také zámek Libochovice, zámek Nelahozeves, památník Lidice, Lány a Okoř.

Velkou výhodou této lokality je výborné autobusové spojení na Slaný a díky rozšířené PID (Pražská integrovaná doprava) do oblasti Slánska, přímé spojení s Prahou, Kladnem a Rakovníkem. Zlonice leží na křižovatce dvou železničních tratí (směr Kralupy nad Vltavou - Louny a Straškov - Vraňany). Ve Zlonicích je škola, školka, praktický doktor pro děti a dospělé, lékárna, pošta, knihovna, dům s pečovatelskou službou, fotbalový i hokejový oddíl.

Dům by mohl být zajímavý pro rodinu s dětmi, nebo pro každého, kdo chce žít v přírodě, ale zároveň se zázemím většího města. Stejně tak by mohl po dokončení sloužit k rekreaci.

Lze financovat Hypoúvěrem Modré pyramidy např. s použitím vlastních zdrojů 418 000,- Kč a měsíční splátkou 6 685,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Bidli reality, a.s.

Jindřišská 17, Praha 1, 110 00