Prodej, dům 270 m2, zahrada 1150 m2, Zubrnice

Nabízíme k prodeji rodinný dům s kouzelnou atmosférou, který stojí v samém středu malebné obce Zubrnice a pouhých 13 km od města Ústí nad Labem, 19 k m od města Děčín a 24 km od města Litoměřic. Atmosféru nemovitosti podtrhuje všudypřítomná zeleň, vyhlášený skanzen a například také vlakové nádraží včetně starších lokomotiv a vagónů, kde se například natáčel český film Rebelové.
Dům je nyní řešen jako dvougenerační s dvěma vlastními vchody. Jedna polovina domu je napojena na tepelné čerpadlo, dokonce je zde i podlahové vytápění a tedy náklady jsou velmi nízké. Druhá polovina má dokonce i svůj vlastní podružný elektroměr a to z důvodu, že pan majitel ji využívá jako privátní ubytování, s tím, že v této části domu je vytápění na tuhá paliva. Střecha domu byla nově udělána v roce 2008. V domě najdete k dispozici opravdu prostornou garáž, kde se dokonce dají zaparkovat i 4 automobily. Dům má krásné nádvoří s vlastním sklepem vytesaným do pískovce, kde i v těch největších vedrech budete mít například teplotu piva vždy vynikající. Po domluvě s majitelem je možnost rozšíření zahrady což je již také zahrnuto v celkové ceně prodeje.
Kdo hledá opravdu skvělé místo pro klidné bydlení, tak tady v tomto případě není co řešit a mohu tuto nemovitost jen vřele doporučit.

Lze financovat Hypoúvěrem Modré pyramidy např. s použitím vlastních zdrojů 980 000,- Kč a měsíční splátkou 15 673,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Bidli reality, a.s.

Jindřišská 17, Praha 1, 110 00