Pronájem, Byty 1+kk, 22m2 - Brno - Bystrc

Hledáte nově zrekonstruované bydlení v krásné přírodě Brněnské přehrady? Hledáte útulný byt o velikosti 1+kk?

Zkuste věnovat pár chvilek tomuto inzerátu, třeba je toto bydlení přesně to, co hledáte.

Jsme velmi rádi, že vám můžeme představit tak pěkný a stylový byt jako je právě tento.
Jedná se o nezařízené 1+kk v druhém patře domu s výtahem.

Už z fotek vás možná zaujal prostorný balkón, co na něj říkáte? Je pro vás důležité mít kde posedět s přáteli, či kde relaxovat v letním období?

V rámci jedné místnosti vám můžeme nabídnou polozařízenou kuchyň s odkládacími prostory, . Koupelna nabízí přípravu na pračku, prostorný vestavěný sprchový kout, umyvadlo se zrcadlem a toaletu. Nezapomeňte si povšimnout sladěného obložení. Ve vstupní chodbě jsou vestavěné skříně.

Na nejbližší zastávce MHD jste za pět minut. u přehrady taky do pěti minut.

Tento byt je pronajímán se službou „Váš domácí“. Co je to služba „Váš domácí“? Je to služba v oblasti pronajímání nemovitostí, kdy podnájemce získává plně pojištěný byt, kdy pojištění se vztahuje navíc i na běžnou odpovědnost za škody způsobené v běžném životě, prodlouženou záruku spotřebičů o 2 roky, a nebo servisní techniky v případě pojistné události (práce zámečníka, opravy havárií). K dispozici má podnájemce zákaznický servis služby „Váš domácí“. Pronajmout si byt nebylo nikdy snažší a efektivnější.

My jsme z bytu nadšeni, ovšem důležité je, co na něj říkáte vy. Proto máte-li jakýkoliv dotaz týkající se pronájmu této nemovitosti, budeme rádi, když nás budete kontaktovat na uvedeném telefonním čísle či prostřednictvím emailu.

Jsme tu pro vás a těšíme se na vaše odezvy.