Prodej rodinného domu v Hradci Králové

Nabízím k zakoupení rodinný dům v klidné části Hradci Králové – Nový Hradec Králové. Celková plocha domu 130m2. Pozemek 594m2. Přízemí o dispozici 2+1 má 60m2. Ihned po vstupu do domu je možné z chodby přes schodiště vyjít do prostorné půdy 70 m2. Při rekonstrukci se tento prostor dá využít jako další obytná plocha. K domu dále náleží volně stojící garáž. Obě budovy jsou postaveny na krásném rovinatém pozemku o velikosti 594m2. Většina zahrady je orientována do klidové zóny. Přízemí domu: přes prostornou chodbu se vchází do samostatného wc, pokoje, technické místnosti, kuchyně s jídelním koutem a na půdu. Z kuchyně se vchází do druhého pokoje a do koupelny se sprchovým koutem.
V domě jsou zavedeny veškeré inženýrské sítě – vodovod, kanalizace, elektřina a plyn. V každé místnosti je umístěn radiátor, do kterého je připravena topná voda pomocí plynového kotle. Ohřev užitkové vody je zajištěn bojlerem. V posledních dvou letech byla osazena plastová okna. Dům je připraven k okamžitému bydlení.
Lokalita je vhodná pro rodinný život díky nízkému dopravnímu zatížení, blízkému lesu s cyklistickými stezkami, ale zároveň 150 m vzdálené trolejbusové zastávce.
Nemovitost není zatížená žádným zástavním právem ani jiným omezením. Pro bližší informace mě neváhejte kontaktovat. RK nevolat.