Prodáme rozlehlou nemovitost vhodnou k podnikání i k bydlení v Kněžicích.

Nabízíme na prodej rozlehlou usedlost v obci Kněžice na pozemku o celkové rozloze 2.945 m2. Na pozemku se nachází rodinný dům 6+kk o podlahové ploše 300 m2 s garáží pro dva automobily. V přízemí domu naleznete předsíň, vchod do garáže, komoru, koupelnu s WC a sprchovým koutem, spižírnu, rozlehlou obytnou část s kuchyňským koutem, jídelnou, obývacím pokojem, krbem, vstupem na zahradu a schodištěm. V patře domu se nachází prostorná koupelna s WC a masážní vanou, pět ložnic, prostor pro pracovnu a komora. Staří domu je cca 9 let a vznikl kompletní přestavbou původního objektu.
Na pozemku se dále nachází příjezdová cesta ze zámkové dlažby, která vede do další garáže pro až 4 automobily o ploše 77 m2, garáž disponuje také půdním prostorem s jeřábem.

V zadní části pozemku se nachází bazén o rozměrech 8 x 15 m se sprchou. Vedle bazénu se nachází podsklepený objekt restaurace, který disponuje místem pro 24 osob, barem, kuchyní, sociálním zázemím. Ve sklepě objektu se nachází sauna pro 6 osob, ochlazovací vana, masážní sprcha, prostor pro relaxaci, technické zázemí pro bazén. Pozemek má zarovnaný mírně svažitý terén s okrasnou skalkou, udržovaným trávníkem a po obvodu je osázen živým plotem z tújí. Ve spodní části pozemku se nachází další vjezd opatřený dvoukřídlými vjezdovými vraty (vhodný pro zásobování), vydlážděná plocha, na které jsou v sezóně umístěny chatky pro ubytování, WC a užitková zahrada pro pěstování vlastní zeleniny.


Součástí kupní ceny je i veškeré vybavení rodinného domu, vybavení pro restauraci i ubytování. Vytápění objektů je ústřední plynové + krbová kamna, energetická náročnost budovy je ve třídě C.


Objekt je vhodný jak pro komfortní bydlení tak pro podnikání jako pension.

Lze financovat Hypoúvěrem Modré pyramidy např. s použitím vlastních zdrojů 1 640 000,- Kč a měsíční splátkou 26 573,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Bidli reality, a.s.

Jindřišská 17, Praha 1, 110 00