Prodej bytu 2+1 po celkové rekonstrukci

Ve výhradním zastoupení nabízíme byt 2+1 55m2 po celkové rekonstrukci ve 2. podlaží cihlového domu. Při vstupu do bytu se nachází předsíň kde je vestavěná skříň, také spojuje byt s krásnou koupelnou následuje kuchyň s vestavěnými spotřebiči lednice , pračka , myčka . Na kuchyni navazuje obývací pokoj s lodžií . Poslední místností v bytě je ložnice s velkou vestavěnou skříní .
Rozsáhlá rekonstrukce z roku 2016 zahrnuje el. rozvody v mědi, nové jističe, novou kuchyňskou linku s el. spotřebiči, nové interiérové a vchodové protipožární dveře, nové podlahy a linoleum v obývacích pokojích, kuchyni a předsíni, koupelna a WC dlažba, moderní sprchový kout v prostorné koupelně, plastová okna se žaluziemi, voda a odpady v plastu. K bytu náleží i zabezpečený sklep.
Výhodou jsou nízké náklady na bydlení a bezprostřední dostupnost městské hromadné dopravy do všech míst obce a dostatek parkovacích míst. Veškerá občanská vybavenost .
Více info v RK.

Lze financovat Hypoúvěrem Modré pyramidy např. s použitím vlastních zdrojů 283 500,- Kč a měsíční splátkou 4 534,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Bidli reality, a.s.

Jindřišská 17, Praha 1, 110 00