Nebytový prostor - suterén, 222 m2, Na Dědince, Praha 8, Libeň

Restaurace, bar, ale i coworkingové centrum či sídlo a sklad internetového obchodu. Takový potenciál využití má nebytový prostor v suterénu činžovního domu v ulici Na Dědince v Praze 8 - Libni, který vám aktuálně nabízíme ke koupi.

Pokud tedy uvažujete například o přesunutí vašeho stávajícího podnikání či založení zcela nového, nabízí se vám výborná příležitost právě v Libni. Ta totiž začíná ožívat. Ceny pronájmů bytů zde nejsou přemrštěné, a tak i díky tomu se v okolí, a také v domě samém, zabydlují mladí lidé, kteří často hledají místo, kde se budou moci bavit, případně pracovat. Využívají jak dlouhodobých, tak i krátkodobých pronájmů.

Pro vaši představu si můžete prohlédnout, jak by například mohla vypadat vaše nová restaurace. Nicméně, jak prostor využijete, je čistě na vás. Fantazii se meze nekladou.

Členitý prostor o velikosti 222 m2 je kompletně vyklizen. Je zde zavedena elektřina, kanalizace i plyn. Vše je tak připravené na rekonstrukci podle vašich představ.

Zaujala vás tato nemovitost? Neváhejte mne kontaktovat a domluvit si prohlídku místa, které může znamenat budoucnost vašeho byznysu.

Bidli reality, a.s.

Jindřišská 17, Praha 1, 110 00