© 1999–2026 DALTEN media s.r.o.
Hledáte nově zrekonstruovanou, plně zařízenou, luxusní garsonku k pronájmu v atraktivní lokalitě Prahy 3, s veškerou občanskou dostupností a výborným dopravním spojením? U nás takový byt nebude těžké najít. Vyhledávejte pomocí podrobného filtru, porovnejte ceny pronájmů v okolí, pověřte makléře pro více informací. Nové nabídky vám zašleme do e-mailové schránky.
Byty Garsoniéra v okrese Praha 3 stojí průměrně 12 700 Kč (779 Kč/m²). Nejlevnější nemovitost stojí 10 900 Kč a nejdražší 14 500 Kč. Průměrná cena za m² v obvodu Praha je 554 Kč/m², nemovitosti v okrese Praha 3 jsou tedy proti v obvodu Praha dražší.
Byty Garsoniéra v okrese Praha 3 mají průměrnou plochu 20 m². Nejmenší nemovitost má plochu 10 m² a největší 31 m². Průměrná plocha v obvodu Praha je 32 m², nemovitosti v okrese Praha 3 mají tedy menší průměrnou plochu než nemovitosti v obvodu Praha.
V okrese Praha 3 má balkon 0 % bytů a terasu 0 % bytů. Ve srovnání s nemovitostmi v obvodu Praha je u bytů v okrese Praha 3 balkon častější a terasa méně častá.