© 1999–2026 DALTEN media s.r.o.
Hledáte dlouhodobý pronájem atypického bytu v novém domě se zahrádkou? Podívejte se na nabídku aktuálně volných bytů k pronájmu v Praze. Vybírejte z bohaté fotogalerie, podle ceny, dispozice i plochy. V každém detailu nabídky naleznete všechny podrobné informace k jednotce. Nenašli jste dnes v nabídce vhodný byt, nechte si zasílat novinky každý den do e-mailové schránky.
Byty atypický v lokalitě Praha stojí průměrně 62 088 Kč (476 Kč/m²). Nejlevnější nemovitost stojí 14 000 Kč a nejdražší 207 000 Kč.
Byty atypický v lokalitě Praha mají průměrnou plochu 190 m². Nejmenší nemovitost má plochu 17 m² a největší 884 m².
V lokalitě Praha má balkon 12 % bytů a terasu 12 % bytů. Průměrná plocha balkonu je 5 m² a průměrná plocha terasy je 50 m².