© 1999–2026 DALTEN media s.r.o.
Denně aktualizovaný moderní katalog bytů 2+kk k pronájmu v Mělníku. Hledáte své startovací bydlení v komfortním bytě, klidné lokalitě s vynikající dopravní dostupností? Podívejte se na aktuální nabídku volných bytů. Pokud v detailu nabídky chybí informace například o dostupnosti parkovacího stání, neváhejte kontaktovat makléře pomocí online kontaktního formuláře v každém detailu nabídky.
J. Wolkera, Lobeček, Kralupy nad Vltavou, okr. Mělník
Krakovská, Lobeček, Kralupy nad Vltavou, okr. Mělník
Byty 2+kk v okrese Mělník stojí průměrně 15 273 Kč (311 Kč/m²). Nejlevnější nemovitost stojí 10 000 Kč a nejdražší 20 000 Kč. Průměrná cena za m² v obvodu Středočeský kraj je 330 Kč/m², nemovitosti v okrese Mělník jsou tedy proti v obvodu Středočeský kraj levnější.
Byty 2+kk v okrese Mělník mají průměrnou plochu 50 m². Nejmenší nemovitost má plochu 38 m² a největší 74 m². Průměrná plocha v obvodu Středočeský kraj je 56 m², nemovitosti v okrese Mělník mají tedy menší průměrnou plochu než nemovitosti v obvodu Středočeský kraj.
V okrese Mělník má balkon 18 % bytů a terasu 9 % bytů. Průměrná plocha balkonu je 9 m² a průměrná plocha terasy je 10 m². Ve srovnání s nemovitostmi v obvodu Středočeský kraj je u bytů v okrese Mělník balkon méně častý a terasa častější.