© 1999–2026 DALTEN media s.r.o.
Hledáte atraktivní byt v novém domě se zahradou? Podívejte se na nabídku aktuálně volných bytů 4+1 k prodeji nebo pronájmu v Českých Budějovicích. Vybírejte z bohaté fotogalerie, podle ceny, dispozice i plochy. V každém detailu nabídky naleznete všechny podrobné informace k jednotce. Nenašli jste dnes v nabídce vhodný byt? Nechte si zasílat novinky každý den do e-mailové schránky.
Fügnerova, Hluboká nad Vltavou, okr. České Budějovice
Byty 4+1 v okrese České Budějovice stojí průměrně 5 287 500 Kč (53 052 Kč/m²). Nejlevnější nemovitost stojí 15 500 Kč a nejdražší 10 000 000 Kč. Průměrná cena za m² v obvodu Jihočeský kraj je 40 942 Kč/m², nemovitosti v okrese České Budějovice jsou tedy proti v obvodu Jihočeský kraj dražší.
Byty 4+1 v okrese České Budějovice mají průměrnou plochu 95 m². Nejmenší nemovitost má plochu 67 m² a největší 145 m². Průměrná plocha v obvodu Jihočeský kraj je 100 m², nemovitosti v okrese České Budějovice mají tedy menší průměrnou plochu než nemovitosti v obvodu Jihočeský kraj.
V okrese České Budějovice má balkon 33 % bytů a terasu 0 % bytů. Průměrná plocha balkonu je 5 m². Ve srovnání s nemovitostmi v obvodu Jihočeský kraj je u bytů v okrese České Budějovice balkon méně častý a terasa častější.