© 1999–2026 DALTEN media s.r.o.
Vyberte si u nás plochu pro své podnikání, nebo pronájem zahrady. Každý den přinášíme nové nabídky pozemků k pronájmu v Karlových Varech a okolí. Realitní makléři jsou připraveni vám poskytnout pomoc a podporu profesionálů. Vyberte si pozemek v žádaných lokalitách. Pošlete odkaz známému z detailu nemovitosti..
Pozemky v okrese Karlovy Vary stojí průměrně 35 000 Kč (40 Kč/m²). Nejlevnější nemovitost stojí 10 000 Kč a nejdražší 60 000 Kč. Průměrná cena za m² v obvodu Karlovarský kraj je 20 Kč/m², nemovitosti v okrese Karlovy Vary jsou tedy proti v obvodu Karlovarský kraj dražší.
Pozemky v okrese Karlovy Vary mají průměrnou plochu 2 250 m². Nejmenší nemovitost má plochu 1 500 m² a největší 3 000 m². Průměrná plocha v obvodu Karlovarský kraj je 2 517 m², nemovitosti v okrese Karlovy Vary mají tedy menší průměrnou plochu než nemovitosti v obvodu Karlovarský kraj.