© 1999–2026 DALTEN media s.r.o.
Podívejte se na nabídku atraktivních bytů 3+1 k prodeji ve Znojmě. Převážně kompletně zařízené byty, po kvalitní rekonstrukci, jsou připraveny k převzetí a nastěhování. V každé nabídce naleznete fotogalerii interiéru bytu, domu i okolí. Nechybí ani podrobné informace o vybavení bytové jednotky i okolí. Pro bližší informace a termín prohlídky kontaktujte makléře pomocí rychlého kontaktního formuláře.
Byty 3+1 v okrese Znojmo stojí průměrně 4 751 176 Kč (57 930 Kč/m²). Nejlevnější nemovitost stojí 3 260 000 Kč a nejdražší 7 490 000 Kč. Průměrná cena za m² v obvodu Jihomoravský kraj je 85 996 Kč/m², nemovitosti v okrese Znojmo jsou tedy proti v obvodu Jihomoravský kraj levnější.
Byty 3+1 v okrese Znojmo mají průměrnou plochu 83 m². Nejmenší nemovitost má plochu 61 m² a největší 112 m². Průměrná plocha v obvodu Jihomoravský kraj je 87 m², nemovitosti v okrese Znojmo mají tedy menší průměrnou plochu než nemovitosti v obvodu Jihomoravský kraj.
V okrese Znojmo má balkon 56 % bytů a terasu 0 % bytů. Průměrná plocha balkonu je 4 m². Ve srovnání s nemovitostmi v obvodu Jihomoravský kraj je u bytů v okrese Znojmo balkon častější a terasa méně častá.