© 1999–2026 DALTEN media s.r.o.
Podívejte se u nás na aktuální nabídku atraktivních bytů 2+1 k dlouhodobému i krátkodobému pronájmu ve Znojmě. Vybírat můžete nejenom z bytů v novostavbě, ale i mezi byty, které prošly kompletní a kvalitní rekonstrukcí. Termín prohlídky si rezervujte pohodlně z každého detailu nabídky.
Byty 2+1 v okrese Znojmo stojí průměrně 13 500 Kč (207 Kč/m²). Nejlevnější nemovitost stojí 11 500 Kč a nejdražší 15 000 Kč. Průměrná cena za m² v obvodu Jihomoravský kraj je 349 Kč/m², nemovitosti v okrese Znojmo jsou tedy proti v obvodu Jihomoravský kraj levnější.
Byty 2+1 v okrese Znojmo mají průměrnou plochu 66 m². Nejmenší nemovitost má plochu 55 m² a největší 77 m². Průměrná plocha v obvodu Jihomoravský kraj je 58 m², nemovitosti v okrese Znojmo mají tedy větší průměrnou plochu než nemovitosti v obvodu Jihomoravský kraj.
V okrese Znojmo má balkon 50 % bytů a terasu 0 % bytů. Průměrná plocha balkonu je 11 m². Ve srovnání s nemovitostmi v obvodu Jihomoravský kraj je u bytů v okrese Znojmo balkon častější a terasa méně častá.