Prodej bytu 2+1 60 m2 Kneslova, Brno

Ke koupi Vám přinášíme byt 2+1 o velikosti 60 m2 v přízemí panelového domu na ulici Kneslova. Tento byt Vám nabízí dva neprůchozí pokoje, každý o velikosti 20 m2, mezi kterými se nachází bytové jádro s chodbou, koupelnou, kuchyní a wc. Díky tomuto rozložení jsou oba pokoje perfektně odděleny i hlukově a byt se tak stává ideálním jak pro rodinu s malými dětmi, tak na pronájem studentům apod. Byt je v původním stavu, v pokojích jsou položeny parkety (v současnosti překryty koberci), chodba a kuchyň jsou pokryty linoleem. Dům samotný prošel v letech 2012 až 2015 kompletní rekonstrukcí. V přízemí domu se nachází sklepní kóje (2 m2) a všem majitelům je k dispozici velká kolárna s možností zavěšení kol a také sušárna.

Vedle domu se nachází velké děcké hřiště a venkovní posilovna. Pár metrů od domu je také škola i školka, dostatek parkovacích míst a park. Zastávka MHD je vzdálena 3 minuty pohodlnou chůzí od domu, v její blízkosti je večerka, lékárna, pošta a supermarket Albert.

Ať už hledáte bydlení pro svou rodinu, nebo investiční příležitost, tento byt s dokonalou dispozicí a možností úpravy dle Vašich vlastních potřeb je tou pravou volbou. Byt je nabízen za---č + daň a provize za zprostředkování. V případě zájmu o více informací či prohlídku neváhejte a kontaktujte mě.

HHunters

Rašínova 103/2, Brno, 60200